Стоматологічна клініка

"Альфа-Дент"

Клініка «Альфа-Дент» вперше відкрила двері для своїх пацієнтів 1998 року в місті Нововолинськ.  За більше ніж два десятки років нам довірили своє здоров’я більше 10 тисяч пацієнтів.

На думку засновників клініки - подружжя Тивонюків, філософія успіху полягає у безупинному розвитку та відсутності компромісів із якістю. Відчуваючи відповідальність за здоров’я пацієнтів та бажаючи надавати послуги найкращого рівня, ми постійно інвестуємо наш час і ресурси в професійну освіту й обладнання найвищого класу. Наші лікарі регулярно відвідують конференції та курси в межах України та за кордоном. Заради безпеки наших пацієнтів особлива увага приділяється стерилізації обладнання й інструментів, тому наша клініка отримала відзнаку «Чиста Клініка» і продовжує підтримувати цей результат.

HY4A6661 5.jpeg

Попри чималі інвестиції та ризики, ми впевнені, що без нового обладнання немає майбутнього. У 2013 році ми одними з перших на західній Україні придбали комп’ютерний томограф Gendex, який відкрив нові перспективи для наших лікарів та пацієнтів. Згідно з нашою філософією, ми постійно оновлюємо інфраструктуру клініки, аби гарантувати Вам безпеку та комфорт.

Розвивати, удосконалювати наявні напрямки та відкривати нові – таке завдання ставлять перед собою засновники і персонал клініки «Альфа-Дент».

DSC_0026_edited.jpg

Наша Клініка

HY4A6685 copy 2.jpeg
1.jpeg
HY4A6575 copy 1.jpeg
1 (2).jpeg